Event
Bekijk alle eventsVrouwencirkel: Innerlijke rust
Samen delen, ontdekken en groeien
19:30 uur - Arnhem
In de drukte van het dagelijks leven vergeten we soms stil te staan bij wat ons écht bezighoudt. De Vrouwencirkel biedt een moment van reflectie, verbinding en verdieping. We komen maandelijks samen om in een warme, veilige sfeer verschillende thema’s te verkennen. Zo ontdek je nieuwe perspectieven en krijg je handvatten om bewuster en authentieker in het leven te staan.
Wat deze vrouwencirkel je brengt
- Rust, reflectie en saamhorigheid;
- Verbinding met andere vrouwen die op zoek zijn naar verdieping en groei;
- Een veilige omgeving waarin je jezelf mag laten zien;
- Inzichten en nieuwe perspectieven op levensvragen;
- Inspiratie en inzichten voor jouw leven.
Wat je gaat doen
We starten de avond met een incheck, een verbindende oefening en een korte meditatie. We delen waar we staan en wat ons bezighoudt. Vervolgens verdiepen we ons in het thema van de maand. In een open gesprek scheppen we samen de ruimte om te delen, te luisteren en te leren van elkaar. We sluiten af met muziek, een gedicht of verhaal.
Thema: Innerlijke rust
Innerlijke rust klinkt soms als iets bijna onbereikbaars. Maar vaak begint het heel klein. Een moment waarop je voelt: dit ben ik, dit is genoeg. Geen hoge verwachtingen, geen ruis, geen eisen van buitenaf.
Hoe creëer je die momenten waarop je thuiskomt bij jezelf? Hoe luister je naar wat er vanbinnen speelt, zonder het meteen te hoeven oplossen, zonder te oordelen? En hoe houd je zulke momenten vast in het dagelijks leven?
En als jij meer rust voelt, merk je dat je milder reageert op de wereld om je heen, dat je aandachtiger luistert en minder snel oordeelt. En dat werkt aanstekelijk. Het nodigt anderen uit om zichzelf te laten zien en om meer ontspannen contact te maken. Vanuit jouw rust kan er een warmere plek ontstaan waar de ander zich ook welkom voelt.
Praktische zaken
- Inloop vanaf 19.15 uur, start cirkel 19.30 uur, afsluiten uiterlijk 21.30 uur;
- Groepsgrootte: minimaal 6, maximaal 12 deelnemers.
Wat vinden anderen?
Wanneer?
12 september 2026 van 19:30-21:30
Wat kost het?
€15.00
Wil je heel graag deelnemen, maar kan dat op dit moment financieel niet?
We kijken graag met je naar de mogelijkheden. We hebben daarvoor wel wat informatie nodig.
Het gereduceerd tarief geld voor maximaal 2 personen per event.
Waar?
Yogahouse
Putstraat 13, 6822 BE Arnhem Ga naar aanmelden Route plannenSamen je eigen weg vinden
Iederal brengt levensontdekkers bij elkaar. Om met elkaar te ontdekken waar het voor jou in het leven om draait. Want samen vind je zoveel meer dan wanneer je alleen op zoek gaat.